Ironmark Picks: Top 10 "Friday Feeling" Gifs

Udostępnij:

Wszyscy znamy to uczucie; stukanie stopą w ziemię, ciągłe wpatrywanie się w zegar, odliczanie minut i po prostu błaganie o to, aby piątek w końcu się skończył. Jako profesjonaliści biznesowi, te "Piątkowe uczucia" mogą być często dość przytłaczające.

Ale jak wszystko w życiu, biorąc ten "piątek strach" z odrobiną sarkazmu i humoru zawsze wydaje się, aby dzień przejść szybciej i bez przeszkód. Dlatego w Ironmark zebraliśmy 10 najlepszych memów o "piątkowym uczuciu", abyś mógł z wdziękiem podejść do kolejnego piątku z uśmiechem i solidnym humorem i obserwować, jak godziny mijają w mgnieniu oka!

1. Kiedy zdajesz sobie sprawę, że jest piątek

Właśnie obudziłeś się i zdałeś sobie sprawę, że jest piątek i cały chwalebny weekend czeka. Kto nie kocha uczucie pierwszego budzenia się w piątek i wiedząc dwa niesamowite dni leżą przed tobą?

2. Kiedy zdajesz sobie sprawę, że wciąż musisz przejść przez dzisiaj

Jak się uśmiechasz i myśleć o wszystkich zabawach będziesz miał z przyjaciółmi i rodziną w ten weekend, to w końcu uderza cię. Dziś nie jest jednym z tych dni weekendowych i musisz się przygotować, udać się do biura i spróbować najtrudniej skupić się na pracy, gdy wszystko, co naprawdę można myśleć o jest kompletnym przeciwieństwem.

3. Kiedy twój współpracownik mówi, że "chciałby, żeby praca była codziennie"

Potykasz się w biurze pełnym strachu i wyczerpania z nutą depresji jako garnirunek, gdy nagle, w kroczy Jerry z jego kultowej linii. Oczywiście wie, że szef jest tuż obok. Oczywiście, mówi to na tyle głośno, żeby usłyszeli. Tymczasem, nie można pomóc, ale przewrócić oczami i dziękuję niebiosom, że Jerry nie ma władzy nad polityką firmy (wyobraź sobie sobotę - w pracy - z Jerry; ugghhh)

4. Kiedy po raz pierwszy siadasz przy biurku

Chwyciłeś swoją kawę i, być może, bajgiel, a teraz nadszedł czas, aby dostać się do pracy. Ale, mam na myśli, chodź! Kto chce pracować, kiedy mogą być na zewnątrz ciesząc się piękną pogodą? Trudno nie chcieć płakać, kiedy się osiedlasz, ale zapewniasz siebie "możesz to zrobić".

5. Jak się czujesz w połowie dnia

Pracowałeś przez pięć dni prosto i w końcu patrzysz w górę. Zgadnij co? Minęły cztery godziny, a ty wciąż masz cztery do zrobienia. W tym momencie prawdopodobnie jesteś zdrętwiały od stóp do głów - i słusznie. Mimo to, osiedlasz się i czekasz na lunch.

6. Kiedy nadchodzi czas lunchu

Zamknij ten cholerny laptop i idź mieć swoją przerwę. Zasługujesz na to! Prawie pięć godzin w dół i tylko z grubsza trzy, aby przejść. Jesteś profesjonalistą w tym teraz, i wiesz, że można zrobić to z odrobiną powietrza na zewnątrz, spacer po biurze, a niektóre siły życiowej w postaci kanapki lub sałatki.

7. Oglądanie zegara jak...

Drogi Panie, czy ten dzień może się jeszcze bardziej wydłużyć? Czy zegar naprawdę się rusza, czy tylko oglądasz rekwizyt, który kręci się w kółko? Czy Jerry chociaż raz sprawdził zegar? Oczywiście, że nie. Na szczęście to tylko godzina więcej, zanim będziesz wolny.

8. Kiedy wreszcie możesz odejść

Czy kiedykolwiek w życiu szybciej wyskoczyłeś z krzesła? Śmiało, zerwij ten krawat i wybiegnij na ulicę jak dziki ogier, którym jesteś. Zrobiłeś to jeszcze jeden tydzień, a teraz nadszedł czas, aby świętować dorosłość jak prawdziwy profesjonalista.

9. Kiedy jesteś w drodze do swojego samochodu

Teraz nadszedł czas, aby umyć wspomnienia z dnia powszedniego z tego przytłoczonego mózgu twojego. Shimmy do swojego samochodu z wiosną w kroku, i zacząć myśleć o wszystkich niesamowitych planów masz z gal pals lub facetów przyjaciół. A może po prostu jesteś super podekscytowany, aby usiąść na swojej kanapie przez dwa dni z rzędu. Tak czy inaczej, to czas na imprezę!

10. Kiedy zdajesz sobie sprawę, że musisz zrobić to wszystko od nowa w przyszłym tygodniu

Ahh, co za satysfakcjonujący piątek miałeś świętując, wykonując pracę jak szef, i przechodząc przez ostatni dzień tygodnia dla ludzi biznesu. Ale czekaj, poniedziałek jest tylko dwa dni dalej... 48 godzin od teraz... To tylko pokazuje dorosłość jest trudne i piątki naprawdę ssać.

Mimo to, pod koniec swojego długiego piątku, po prostu spójrz na to w ten sposób; zrobiłeś coś, co nie każdy może zrobić. Zrobiłeś to przez tydzień pracy bez przeszkód i dostajesz się do świętowania w dowolny sposób, który chcesz. Teraz, to jest osiągnięcie. Yay, ty! Teraz, gdy skończyłeś, nadszedł czas, abyś zaczął cieszyć się każdym piątkiem. I może następnym razem zgódź się z Jerrym tylko po to, żeby go wykiwać. Zaufaj nam, to będzie zabawne.

Socialmedia

Warte uwagi

Dlaczego wybrać drukarnię internetową zamiast...

Razem z tym jak rozwija się internet i nowoczesne technologie cyfrowe mamy coraz więcej różnych usług, które będą świadczone elektronicznie. Sprzedaż produktów, szkolenia czy...