Świętowanie małych przedsiębiorstw

Udostępnij:

W tym tygodniu obchodzony jest Krajowy Tydzień Małych Przedsiębiorstw (17-21 czerwca), czas dla małych firm, aby wyróżnić się w wielkim stylu.

Uwielbiamy małe firmy z wielu powodów: poza tym, że mają znaczący wpływ na naszą gospodarkę, są kluczowe dla naszych lokalnych społeczności, są przyjazne dla ludzi, a kto nie kocha małego sklepiku, który pamięta twoją twarz za każdym razem, gdy przechodzisz przez drzwi?

Wielu z naszych klientów to właściciele małych firm. Widzieliśmy niektóre z ich zmagań i osiągnięć na przestrzeni lat, a satysfakcjonujące jest bycie małą częścią równania, jeśli chodzi o ich marketing i druk.

Aby uczcić ten tydzień, będziemy omawiać porady i wskazówki biznesowe na naszych portalach społecznościowych, a niektóre z nich będą pochodziły od naszych klientów. Tak, to znaczy tych z Was, którzy mają małą firmę i nauczyli się czegoś lub dwóch po drodze! I nie zapomnijcie sprawdzić strony internetowej SBA (Small Business Administration), aby uzyskać informacje na temat nadchodzących wydarzeń dla NSBW, jak również zasobów dla małych firm. Jednym z ekscytujących mówców, o którym powinniśmy wspomnieć, jest Jack Dorsey, współzałożyciel Twittera!

Na początek:

Jakiej rady biznesowej udzieliłbyś komuś, kto po raz pierwszy rozpoczyna nowy biznes? Oto kilka z Waszych najlepszych odpowiedzi: "Odpuść sobie kontrolę, rób tylko tę część biznesu, w której jesteś świetny i polegaj na innych, aby wypełnić luki. Czytaj, nawiązuj kontakty i dziel się". - Brad Iroff "Rób wszystko to, czego wszyscy NIE robią...Oddziel się od konkurencji. Spójrz na tych, którzy działają w tej samej dziedzinie co Ty i zadaj sobie pytanie - jak mogę zaznaczyć swoją obecność i zmienić drogę?". - Lenny Johnson "Zaplanuj, aby ZAWSZE wydawać 20% budżetu operacyjnego na marketing ... jak twoje zyski wzrosną ... kontynuuj wydawanie 20% tych zysków. MUSISZ SIĘ REKLAMOWAĆ." - Deanna Brown Piros "Oczekuj i zaakceptuj porażkę jako część procesu". - Joe Hernandez "Upewnij się, że nazwa Twojej firmy jest unikalna, ale ma ogólne słowa nadające się do Google". - Michael Miller Jeśli masz jakąś własną wskazówkę do zaoferowania, prosimy o komentarz poniżej. Wszystkiego najlepszego z okazji Tygodnia Małych Przedsiębiorstw dla wszystkich małych firm!

Socialmedia

Warte uwagi

Oznakowanie słupów i parkingów

Twoja firma to coś więcej niż tylko logo, produkt czy usługa - to całe doświadczenie. Od tego, w jaki sposób zdecydujesz się promować swoją firmę, zależy, w jaki sposób konsumenci będą...