16 "Upiornych" wskazówek na zabójczą imprezę z okazji Halloween

Udostępnij:

Często jest tak wiele dzieje się o tej porze roku, od podróży wakacyjnych do szalonych harmonogramów pracy, że hosting Halloween party może wydawać się zastraszające przedsięwzięcie. Jednak przy odrobinie planowania z wyprzedzeniem i te proste wskazówki, można rzucić niesamowite Halloween bash, który będzie uzyskać sezon wakacyjny off do wielkiego startu!

1. Zamów zaproszenia na imprezę teraz

Przy tak wielu konkurencyjnych imprez i wydarzeń o tej porze roku, wysyłając swoje zaproszenia na kilka tygodni wcześniej pomoże zapewnić silną frekwencję. Get gości podekscytowany z festynowym Halloween zaproszenia partyjne nie będą w stanie się oprzeć!

2. Bądź kreatywny z dekoracją wejścia

Jeśli chodzi o Halloween wystrój partii, myśleć poza pajęczyny i szkielety. Zamów naklejki na okna drukowane z krwawymi odciskami dłoni lub naklejki podłogowe iluzji optycznej przedstawiające szerokie pęknięcia w podłodze.

3. Wystrasz ich za pomocą znaków podwórkowych

Te niewinne znaki na podwórku zwykle używane do sprzedaży nieruchomości? Zamień je w instrumenty terroru, używając ich do umieszczania różnych ostrzeżeń, takich jak "Wejdź na własne ryzyko" i "Porzuć wszelką nadzieję".

4. Powieś na ścianie sztukę wywołującą koszmary

Udekoruj swoje ściany piankowymi tablicami lub zamontowanymi na ścianie wydrukami przedstawiającymi różne wywołujące dreszcze obrazy. Możesz znaleźć dziesiątki przerażających zdjęć z domeny publicznej w Metropolitan Museum of Art lub The New York Public Library.

5. Odgrodzenie prywatnych pokoi

Jeśli niektóre obszary domu są niedostępne dla gości, zabarykaduj te pokoje żółtą taśmą z miejsca zbrodni, która jest łatwo dostępna w Internecie.

6. Rozstaw stacje z jedzeniem i napojami

Jeśli prosisz gości, aby służyć sobie, mają wiele stołów ustawionych na przystawki, dania główne, desery i napoje. Pomaga to uniknąć tłoku i zachęca gości do wędrowania i bycia towarzyskim.

7. Podawaj BOOzy piwo i koktajle

Odklej etykiety z piwa i butelek z alkoholem i przemianuj je na Halloweenowe naklejki i zawieszki. Kto nie chciałby wypić "Witches' Brew" lub "Poison Apple Cider"?

8. Przygotuj potrawy związane z Halloween

Twoi goście będą oczekiwać żywności, która wygląda niepokojąco, ale smakuje pysznie! Nasze ulubione przekąski DIY Halloween Party obejmują:

    Finger Food: Uformuj ciasto herbatnikowe w kształt palców i naciśnij migdał na wierzchu każdego z nich, aby przypominał gwóźdź. Zobacz tutorial Mumie: Zawiń parówki w ciasto półksiężycowe, ale pozostaw niewielką ilość odkrytą w pobliżu czubka, aby uzyskać "oczy". Zobacz Przepis Spaghetti z "oczami": Na pojedynczą porcję makaronu nałóż 2 klopsiki udekorowane serem i oliwkami, aby przypominały gałki oczne. Zobacz przepis Krwawe ciasto Red Velvet: Polej czerwony ganache na lukrze i wbij nóż w udekorowane ciasto. Zobacz przepis

9. Nalej odkrywczego drinka

Wydrukuj przerażające grafiki lub przerażające cytaty na kubkach termicznych. Goście będą zachwyceni patrząc jak kubki ożywają podczas picia kawy lub cydru.

10. Rozdaj nagrody

Nagródź gości za ich wysiłek, rozdając nagrody w wielu kategoriach kostiumowych, w tym za najlepszy kostium ogólny, najlepszy makijaż, najlepszy duet i najbardziej kreatywny.

11. Nie zapomnij o upominkach na imprezę

Pokaż swoim gościom jak bardzo cieszyłeś się ich towarzystwem wysyłając ich do domu z przemyślanymi upominkami imprezowymi. Uwielbiam rozdawać słoiki z moim ulubionym dżemem, puzzle do zdjęć, mini butelki szampana i małe doniczki z kwiatami!

12. Poproś gości o podarowanie cukierków

Zanim nadejdzie Halloween, większość z nas jest bliska doświadczenia zmęczenia cukierkami. Ustaw duży kosz i poproś gości o przyniesienie dodatkowych, zamkniętych torebek z cukierkami, aby przekazać je lokalnym organizacjom charytatywnym.

13. Odtwarzaj w tle muzykę z horrorów

Ukryj głośniki Bluetooth w różnych pomieszczeniach i przygotuj kompilację złowieszczo brzmiącej muzyki klasycznej, krzyków i złowieszczych śmiechów.

14. Zatrudnij fotografa

Będzie tak wiele zdjęć wartych kostiumy i momenty w całej nocy, ale będzie zbyt wiele zabawy, aby uchwycić je wszystkie. Zatrudnij amatorskiego fotografa, który będzie wędrował po imprezie, abyś mógł skupić się na swoich gościach.

15. Ustaw tła fotograficzne

Ustaw scenę na niesamowitą imprezę, rozwijając czerwony dywan w dół chodnika i umieszczając duże tło fotograficzne w połowie drogi. Nadciągający strach na wróble lub scena nawiedzonego lasu wydrukowana na ponadgabarytowym zwijanym banerze jest idealna do tego celu, a baner można łatwo przechowywać i używać co roku!

16. Zrób z tego noc filmową

Jeśli szukasz bardziej spokojnego świętowania Halloween, zorganizuj zamiast tego seans horroru. Możesz nawet ustawić prowizoryczne stoisko z koncesjami, które serwuje hot-dogi, kanapki i pomarańczowy (cheddar) i brązowy (karmel) popcorn.

Socialmedia

Warte uwagi

Świętowanie małych przedsiębiorstw

W tym tygodniu obchodzony jest Krajowy Tydzień Małych Przedsiębiorstw (17-21 czerwca), czas dla małych firm, aby wyróżnić się w wielkim stylu.Uwielbiamy małe firmy z wielu powodów: poza tym...

Cechy dobrej drukarni

Siła podziękowania