Podsumowanie imprezy: Pokaz prezentów korporacyjnych Suds & Swag firmy Ironmark

Udostępnij:

W firmie Ironmark uwielbiamy się bawić. Każdego roku z dumą organizujemy kilka otwartych imprez dla klientów; od wycieczek po produkcji po seminaria typu "Lunch & Learn" - naprawdę wierzymy w politykę otwartych drzwi. Już planujemy nasz program na rok 2018, więc oczekujcie informacji o naszym kolejnym wielkim wydarzeniu. W 2017 r. nasze szczególne wydarzenie było czymś naprawdę niezapomnianym. W stylu vintage Oktoberfest, dwudziestu sprzedawców i kilkuset zaproszonych gości zebrało się, aby wspólnie wznieść kieliszek na naszym pokazie prezentów korporacyjnych Suds & Swag oraz degustacji piwa.
Chcesz zobaczyć, jak było? Przewiń dalej, aby obejrzeć podsumowanie viDeo!
Wydarzenie, które odbyło się 19 października, przekształciło obszar produkcji druku firmy Ironmark w tętniącą życiem halę targową, gdzie goście przeglądali wyselekcjonowaną ofertę sprzedawców upominków korporacyjnych - oczywiście przy degustacji potraw z tawerny i popijając próbki lokalnego mikrobrowaru! Nigdy nie jest za wcześnie, aby rozpocząć przegląd opcji prezentów firmowych na święta, a październik to świetny czas na rozpoczęcie tego procesu. Zamówienia złożone przed połową listopada mają większą szansę być dostępne w magazynie, dotrzeć na czas i uniknąć opłat za pośpiech. "Celem akcji było skłonienie właścicieli firm do zastanowienia się nad prezentami na koniec roku dla klientów, kontrahentów, pracowników itp." - powiedziała Karen Ward, kierownik ds. sprzedaży i ekspert ds. produktów promocyjnych. "Jest tak wiele opcji, jeśli chodzi o prezenty firmowe, że czasami może to być trochę przytłaczające. To wydarzenie jest fantastyczne, ponieważ daje ludziom możliwość osobistego obejrzenia próbek produktów, porozmawiania z prawdziwymi ekspertami w dziedzinie upominków i wybrania produktów idealnie dopasowanych do ich potrzeb. Na imprezie można było znaleźć szeroką gamę artykułów do picia, przyborów do pisania, artykułów technicznych, czekoladek dla smakoszy, czasopism na zamówienie, nagród kryształowych, odzieży wierzchniej i odzieży znanych marek, by wymienić tylko kilka z nich. Uczestników zachęcano również do wzięcia udziału w konkursie w mediach społecznościowych i wzięcia udziału w loterii, w której można było wygrać wysokiej jakości artykuły promocyjne i bilety na imprezy sportowe. "Zawsze jesteśmy podekscytowani, kiedy ludzie wchodzą do środka" - powiedział starszy wiceprezes ds. sprzedaży i marketingu Matt Marzullo. "Chcemy, aby nasi klienci czuli, że ich doceniamy i że jesteśmy tu po to, aby im służyć. Wiele osób myśli teraz o upominkach firmowych, a my chcemy im pomóc w procesie wyboru, najlepiej jak potrafimy."

Socialmedia

Warte uwagi

5 najważniejszych wskazówek dotyczących...

Niezależnie od tego, czy wprowadzasz na rynek własną markę mody, sprzedajesz swoje projekty detalistom i kupcom mody - oto 5 najlepszych wskazówek dotyczących projektowania zabójczego...