90-Second Spotlight: Digital Marketing

Udostępnij:

Szukasz opinii eksperta? Jesteś we właściwym miejscu!

Ostatnio usiedliśmy z Lynne Kingsley, wiceprezesem ds. marketingu i usług strategicznych w firmie Ironmark, aby uzyskać jej przemyślenia na temat wszystkiego, co związane z marketingiem ... w zaledwie 90 sekund! Obejrzyj wideo poniżej.

Które narzędzie do marketingu online przysięgasz i dlaczego?

Gdybym miała wybrać jedno narzędzie, byłby to zdecydowanie HubSpot. HubSpot jest jedynym narzędziem dla zaangażowanych marketerów, aby naprawdę uzyskać poczucie tego, co dzieje się z odwiedzającymi ich stronę internetową, ile leadów generują, jaki rodzaj sprzedaży - ma wbudowane narzędzie CRM. Możesz zobaczyć wiele analiz i połączyć się z kanałami social media. Tak więc, jeśli chodzi o platformę all-in-one, żyję i przysięgam na HubSpot.

Jaka jest jedna rada, którą możesz dać niedawnemu absolwentowi, który dopiero zaczyna pracę w marketingu?

Bądź pełen pasji i podekscytowany nauką. Jest tak wiele różnych rzeczy do nauczenia się, jeśli chodzi o marketing cyfrowy, a nawet gdy jesteś w roli, wszystko się zmienia. Nie mogę kichnąć bez Google zmieniającego swój algorytm lub Facebook mający kolejną aktualizację. Stale trzeba trzymać rękę na pulsie. Więc być ciekawy, być gotowy do nauki, i szkolić się.

Jaka jest Twoja ulubiona platforma social media i dlaczego?

To musi być Facebook. Facebook dociera wszędzie, targetowanie jest najlepszym targetowaniem reklamowym, jakie można uzyskać. Możesz przybijać ludzi do tego, jaki kolor butów preferują. Więc, Facebook.

Dlaczego kochasz marketing?

Kocham marketing, ponieważ, z wielu powodów, ale jedną z moich ulubionych rzeczy jest to, że kiedy przychodzę do mojego biurka rano, dostaję się do zobaczyć wyniki. Tak więc, umieszczamy tam kampanie marketingowe - digital marketing, email marketing, social media marketing, content marketing, a ja przychodzę do biurka rano i widzę jak wszystko poszło. Więc to jest to, że natychmiastowa gratyfikacja naprawdę będąc w stanie przetestować ROI.

Chcesz spotkać się z Lynne?

Nie winimy cię!

Lynne i jej zespół obejmuje wszystkie podstawy marketingu, od planowania mediów społecznościowych do strategii internetowej i blogowej do kampanii e-mailowych. Skontaktuj się z Lynne dzisiaj, aby rozpocząć swoją firmę na drodze do sukcesu marketingowego!

Socialmedia

Warte uwagi

What's My Password?" | Jak...

Zmagasz się z uporządkowaniem haseł swojego zespołu? Nie jesteś jedyny! Bez obaw: istnieje wiele narzędzi online, które pomogą utrzymać aktualne i bezpieczne hasła firmowe i klientów. Bo...