Oznakowanie słupów i parkingów

Udostępnij:

Twoja firma to coś więcej niż tylko logo, produkt czy usługa - to całe doświadczenie. Od tego, w jaki sposób zdecydujesz się promować swoją firmę, zależy, w jaki sposób konsumenci będą wchodzić z nią w interakcje. Chociaż marketing cyfrowy jest niezwykle skuteczny, oznakowanie (takie jak banery na słupach i parkingach) jest nadal skuteczną taktyką marketingową stosowaną przez właścicieli firm z różnych branż. Banery te działają w połączeniu z innymi strategiami marketingowymi, ponieważ właściciele firm zarzucają szeroką sieć, aby pozyskać i przyciągnąć klientów.

W tym nowym i konkurencyjnym klimacie banery są realną opcją dla firm, które chcą osiągnąć następujące cele:

Przyciągnąć wzrok potencjalnych klientów Z zamiarem

Celem banerów jest przyciągnięcie uwagi potencjalnych klientów z daleka. Wisząc na słupach, klienci jadący ulicą (lub autostradą) z większym prawdopodobieństwem zobaczą nazwę firmy, logo lub inne grafiki związane z działalnością firmy umieszczone na banerach. Zwiększa to prawdopodobieństwo, że zatrzymają się w lokalu lub poszukają firmy w Internecie.

Niedrogi marketing

Największą zaletą banerów jest to, że są one stosunkowo niedrogą formą marketingu i mają długą żywotność. Są łatwe do wykonania i zwracają się z czasem dzięki sukcesom kampanii marketingowych.

Wzmocnienie legitymacji Twojej firmy

Kolejną zaletą oznakowania jest to, że zwiększa ono wiarygodność marki. Pomaga wzmocnić pojęcie legalności i wysokiego stopnia profesjonalizmu w umysłach konsumentów, co sprzyja zaufaniu i może zwiększyć wskaźnik pozyskiwania klientów.

Ustawienie banera w celu maksymalizacji jego efektywności

Aby zmaksymalizować skuteczność oznakowania, należy upewnić się, że nazwa i logo firmy są widoczne dla publiczności. Banery powinny być ustawione w taki sposób, aby potencjalni klienci widzieli je podczas jazdy samochodem lub spaceru ulicą, a także z autostrady, jeśli znajduje się ona w pobliżu.

Jak zapewnić prawidłowe ustawienie banerów?

Najbardziej zalecaną metodą montażu banerów na masztach jest metoda "od góry do dołu", na wysokości co najmniej 15 stóp od ziemi.

Etapy instalacji

  • Krok 1: Zamocuj banding - postępuj zgodnie z instrukcjami dotyczącymi odpowiednich pozycji bandingu, a następnie przymocuj uchwyt do masztu, używając taśmy duct tape, aby tymczasowo przytrzymać go na miejscu. Aby trwale przymocować uchwyt do słupa, użyj metalowych opasek i zaciśnij je za pomocą śrubokręta lub innego narzędzia, a następnie usuń taśmę.
  • Krok 2: Zamontuj ramię i zabezpiecz - przełóż metalowe lub wykonane z włókna szklanego ramię przez kieszeń masztu banera, a następnie wsuń końce ramienia w końcówkę wspornika.
  • Krok 3: Zabezpieczenie za pomocą opaski zaciskowej i szp ilki - Włóż metalową szpilkę przez nosek i ramię z metalu/włókna szklanego, a następnie dokończ proces za pomocą opaski zaciskowej przez oczko.
  • Krok 4: Zakończenie - dokręć opaskę, a następnie zetnij nożyczkami nadmiar opaski i opaski zaciskowej.

Teraz, gdy górny wspornik jest zabezpieczony, wykonaj tę samą czynność z dolnym wspornikiem, aby zapewnić prawidłowy montaż.

Jakie rozmiary banerów można umieścić na różnych masztach?

  • W przypadku masztu 12-stopowego idealny rozmiar baneru to 18" x 36".
  • W przypadku masztu 16-stopowego idealny rozmiar baneru to 24" x 48".
  • W przypadku masztu 20-stopowego wymiary banerów mogą wynosić od 28" x 60" do 36" x 96".

Kim jesteśmy?

Jesteśmy firmą Ironmark. Dzięki ponad 60-letniemu doświadczeniu w zakresie druku i marketingu pomagamy firmom różnej wielkości odnieść sukces na rynku, oferując kreatywne rozwiązania ich wyjątkowych problemów marketingowych.

Aby dowiedzieć się, jak możemy pomóc przenieść Twoją firmę na wyższy poziom dzięki kreatywnym rozwiązaniom marketingowym, od marketingu cyfrowego po oznakowanie, skontaktuj się z nami już dziś.

Socialmedia

Warte uwagi

Roundup wizytówek z Instagrama

Mamy bardzo aktywnych zwolenników na Instagramie, czy to projektantów, ludzi biznesu, i po prostu o każdym, kto rozumie moc wielkich obrazów, które są wizualnie atrakcyjne i jasne. Od robienia...