Każdy ma swój własny sposób na promowanie siebie. Niektórzy są bardziej do przodu, a inni przyjmują bardziej zrelaksowane podejście. W każdym razie, bez względu na styl lub preferowaną metodę, ważne jest, aby pamiętać, że istnieją pewne najlepsze praktyki i etykieta wizytówki, o których należy pamiętać.Bez względu na to, jak bardzo jesteś do przodu, wszyscy prawdopodobnie wiemy, że nie najlepiej jest po prostu wręczyć swoją wizytówkę każdemu, kogo spotkasz lub przejdzie w odległości jednej stopy od ciebie. Zaskakująco, wciąż widzimy, że to się dzieje cały czas. Zamiast narzucać swoją wizytówkę przechodniom, ważne jest, aby pozostawić po sobie dobre wrażenie, więc najpierw przedstaw się, a jeśli to konieczne, wręcz danej osobie swoją wizytówkę i poproś o nią. Właściwą etykietą jest również okazanie zainteresowania drugą osobą.

Siła referencji nigdy nie powinna być pomijana. Zawsze warto rozdawać swoje wizytówki osobom, które Twoim zdaniem mogą przekazać Twoje informacje innym jako osoby polecające. Jeśli masz rówieśnika, bliskiego przyjaciela lub firmę, z którą współpracujesz lub jesteś sprzedawcą, pamiętaj, aby zachować stos ich wizytówek i poproś, aby oni zachowali stos Twoich. Jest to obustronnie korzystne, jeśli pomagasz firmom i sprzedawcom, ponieważ są one bardziej niż prawdopodobne, aby przekazać swoje nazwisko.

Dość często rozdajemy nasze wizytówki ludziom, których dopiero co poznaliśmy, lub prosimy kogoś o ich wizytówkę. To świetnie: nawiązaliśmy potencjalne połączenie, nawiązaliśmy sieć kontaktów, poznaliśmy przyjaciela lub kogoś, z kim możemy współpracować w najbliższej przyszłości. Ale potem zapominamy o dalszych działaniach. Więc jaki był sens przyjmowania ich karty w pierwszej kolejności? Ważne jest, aby śledzić, albo natychmiast lub co najmniej w ciągu tygodnia, aby upewnić się, że nawiązałeś połączenie.

Jak zawsze, to nie jest tylko gra liczbowa. Chodzi o ustanowienie wysokiej jakości relacji i partnerstwa oraz zapewnienie, że zrobisz dobre wrażenie. Wysoko wykwalifikowany lead jest znacznie lepszy niż dziesiątki możliwych leadów, które mogą lub nie mogą być zainteresowane tobą. Upewnij się, że kultywujesz relacje, aby upewnić się, że zostaniesz zapamiętany.

Socialmedia

Warte uwagi

Możliwości druku: Odmiany podłoży

Podłoża dostosowały się do pras cyfrowych dzięki zastosowaniu różnych środków zapewniających kompatybilność. Podłoża ewoluowały, aby sprostać konkretnym wymaganiom dotyczącym...