Najlepsze produkty do przygotowania się na powrót do szkoły

Udostępnij:

Każda szkoła chce zapewnić uczniom jak najlepszą edukację i zwiększyć świadomość tego, jak wspaniałą pracę wykonuje. Aby to osiągnąć, szkoły mogą wykorzystać moc markowych produktów, które będą odgrywać kluczową rolę w nadchodzącym roku szkolnym.

Markowe produkty promocyjne to świetny sposób, aby wnieść do nowego roku szkolnego zastrzyk szkolnego ducha. Po ostatnim roku szkolnym uczniowie są gotowi do powrotu do szkoły, do normalnych zajęć szkolnych i do ponownego nawiązania kontaktu ze swoją szkołą. Tęsknią za szkołą i za kontaktami, które nawiązali. Najlepszym sposobem na powitanie ich w szkole są niesamowite produkty promocyjne, które uczczą szkołę, którą kochają.

Jak szkoły mogą włączyć branding do swoich materiałów?

Jednym ze sposobów, w jaki instytucje edukacyjne mogą pokazać rozpoznawalność swojej marki, jest wykorzystanie siły logo szkoły. Umieszczenie logo na codziennych przyborach szkolnych jest świetnym sposobem na związanie uczniów z daną szkołą. Nie tylko nazwa szkoły będzie rozpowszechniana wszędzie tam, gdzie produkty zostaną zabrane, ale uczniowie będą czuli się bardziej związani ze szkołą, jeśli będą używać materiałów firmowych. Logo szkoły jest jej wizytówką. Jest tym, co przyciąga uwagę obecnych uczniów, z czym łączą się absolwenci i co wspierają rodzice. Nie lekceważ potęgi swojego logo na wielu materiałach. Inne opcje brandingu dla instytucji edukacyjnych to notesy, bluzy z kapturem, butelki na wodę, odzież sportowa, sprzęt sportowy, torby i plecaki. Te i wiele innych opcji mogą wzbudzić poczucie dumy w uczniach, nauczycielach i absolwentach. W dzisiejszych czasach reprezentowanie swojej szkoły znaczy trochę więcej niż przed wprowadzeniem systemu COVID.

Powiązane: Użyteczność odzieży promocyjnej

Kalendarze szkolne pomagają być na bieżąco z tym, co dzieje się w szkole. Odzież sportowa daje uczniom możliwość pokazania, co szkoła dla nich znaczy. Dzięki markowym produktom turystycznym rodzice mogą zabrać nazwę szkoły ze sobą, gdziekolwiek się udadzą. Możliwości jest nieskończenie wiele.

Od klasy, przez boisko, po sklepik szkolny - szkoły nie mogą nie doceniać siły, jaką daje umieszczenie ich nazwy i logo na produktach promocyjnych. Uczniowie chcą chwalić swoją szkołę, absolwenci - swoją alma mater, a rodzice - instytucję, która zapewnia ich dzieciom najlepszą edukację.

Jakie markowe produkty promocyjne najlepiej zakupić dla środowiska edukacyjnego?

Ponieważ do rozpoczęcia jesiennego roku szkolnego pozostało już tylko kilka miesięcy, temat bezpieczeństwa jest wciąż na pierwszym miejscu w głowach wszystkich. Jak dzieci mają być bezpieczne, skoro COVID wciąż jest w pobliżu? Żadna klasa nie może dobrze funkcjonować, jeśli na pierwszym miejscu nie stawia się bezpieczeństwa. CDC wymaga, aby oprócz materiałów papierniczych szkoły posiadały również materiały szkolnego sprzętu ochrony osobistej, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się wirusa. Jeśli szkoły nie mają odpowiednich środków ochrony indywidualnej, ich pracownicy i uczniowie są narażeni na ryzyko zachorowania. Szkoły powinny zastanowić się, w jaki sposób oznakowanie tych przedmiotów może w znacznym stopniu pokazać rodzicom, że szkoła przywiązuje dużą wagę do bezpieczeństwa. Te podstawowe produkty są niezbędne, aby każda szkoła mogła nadal bezpiecznie funkcjonować, a dzięki promocyjnemu brandingowi można je znacznie wzmocnić.

Powiązane: Środki ostrożności w biurze

Zebraliśmy listę produktów bezpieczeństwa, w które każda placówka oświatowa powinna rozważyć inwestycję. Usprawni to ich działania promocyjne, pokaże zaangażowanie szkoły w bezpieczeństwo uczniów i stworzy pozytywnego ducha szkoły. Upewnij się, że te produkty znajdują się na Twojej liście, gdy uczniowie i nauczyciele wracają do nauki w pełnym wymiarze godzin.

  • Maseczki i uchwyty na maseczki pod marką szkoły
  • Markowe butelki z płynem do dezynfekcji
  • Planery i zeszyty pod marką szkoły
  • Długopisy i przybory piśmiennicze pod marką szkoły
  • Plecaki i lunch boxy marki szkolnej
  • Materiały edukacyjne COVID-19 pod marką szkoły

Dlaczego szkoły powinny znakować swoje produkty?

Mamy nadzieję, że jesienią szkoły powrócą do normalności, dlatego też mają one możliwość nadania swoim materiałom szkolnym bardziej ekscytującego i efektownego charakteru poprzez wprowadzenie silnego brandingu. Dostarczanie markowych produktów szkolnych to świetny sposób na budowanie poczucia jedności i ducha szkoły, przy jednoczesnym pamiętaniu o bezpieczeństwie. Dzieci wrócą na korytarze, widzowie na trybuny, by dopingować drużynę, a nauczyciele do klas. Wyzwaniem dla administratorów szkół będzie to, jak świętować ducha szkoły, jednocześnie traktując bezpieczeństwo szkoły jako priorytet.

Firma Ironmark jest dobrze wyposażona, aby upewnić się, że szkoła jest gotowa na przyjęcie nauczycieli i uczniów z powrotem w bezpiecznym środowisku. Skontaktuj się z nami już dziś, aby porozmawiać o tym, jak możemy przygotować Twoją szkołę do powrotu do szkoły.

Socialmedia

Warte uwagi

Karty artystów

Mamy wspaniałą społeczność klientów i zwolenników na naszych kontach w mediach społecznościowych, którzy od czasu do czasu wysyłają nam podziękowania lub notatki, wraz ze zdjęciami...