Połączenie reklamy cyfrowej i drukowanej w celu zwiększenia rozpoznawalności marki

Udostępnij:

Przedsiębiorstwa, które nie są obecne w Internecie, nie mają możliwości wprowadzenia swojej marki do obrotu wśród znacznej liczby konsumentów. Firmy mogą włączyć reklamę cyfrową do swoich strategii marketingowych, aby pomóc zwiększyć rozpoznawalność ich marki.

Organizacje mogą płacić za to, aby ich reklamy pojawiały się na stronach internetowych, które mogą wystawić potencjalnych klientów na działanie marki. Firmy mogą współpracować z grafikami w celu zapewnienia, że ich reklamy wyświetlają informacje budujące znajomość, takie jak logotypy, hasła korporacyjne i wizerunki popularnych towarów.

Firmy powinny również tworzyć konta w mediach społecznościowych, aby reklamować swoją markę w sposób cyfrowy. Strony internetowe takie jak Twitter i Instagram są popularne wśród nowoczesnych konsumentów, oferując firmom bezpośredni dostęp do klientów.

Media społecznościowe zapewniają organizacjom doskonałą platformę do interakcji z ludźmi, np. wysyłanie ankiet w celu zbadania opinii publicznej i bezpośredniego odpowiadania na komplementy lub skargi klientów. Firmy mogą nawet przyjmować upominki online wraz ze swoimi zwolennikami, korzystając z usług drukarskich do robienia upominków, takich jak markowa odzież. Zyskanie popularności na tych stronach może zwiększyć rozpoznawalność online dla firm.

Oferowanie ofert dotyczących marki dla osób, które odwołują się do grupy docelowej, może pomóc zwiększyć znajomość marki w Internecie. Osoby wywierające wpływ mogą wyrażać pozytywne uwagi na temat produktu lub usługi, aby pomóc wystawić więcej osób na działanie marki, jednocześnie wzmacniając wiarygodność firmy.

Firmy mogą również łączyć się z klientami za pomocą subskrypcji poczty elektronicznej. Firmy mogą dostarczać klientom cotygodniowe lub miesięczne wiadomości e-mail w celu utrzymania relacji z konsumentami, oferując im stałą ekspozycję na markę. Początkujący subskrybenci mogą mieć cyfrowe wizytówki dołączone do dolnej części ich wstępnej wiadomości e-mail lub rozważyć włączenie funkcji cyfrowych do drukowanych kart, takich jak kody kreskowe i kody QR.

 

Socialmedia

Warte uwagi

Kody QR: Część II

W poprzednim wpisie na blogu omówiliśmy znaczenie kodów QR i korzyści z nimi związane. W tym wpisie zagłębimy się w to, jak można sprawić, by kody QR pracowały dla Ciebie.Karty Gary'ego...