Nadruk na ulotkach z dodatkowym wykończeniem UV!

Udostępnij:

Produkty drukowane polegają zarówno na jakości ich zawartości, jak i na wpływie ich prezentacji. Ten wpływ jest często odpowiedzialny za przyciągnięcie publiczności do zapoznania się z materiałem. Niezależnie od tego, czy rozprowadzasz materiały promocyjne, ulotki marketingowe, czy też gęstsze publikacje, istnieje wiele ekscytujących technik wykończeniowych, które można wykorzystać, aby dodać efekt i wzbudzić zainteresowanie swoim produktem. Lakier UV Sparkle: Lakier błyszczący daje drukowi efekt brokatu, nakładany na wybrane obszary dzieła sztuki, pomagając przyciągnąć uwagę.

Efekt ten jest generowany przez włączenie metalizowanych płatków poliestrowych do wysokopołyskowego lakieru UV. Lakier UV Sparkle daje natychmiastowy efekt unoszenia się obrazów, pomagając im się wyróżnić.

Dostępny w różnych gęstościach, nieprzezroczystość efektu iskrzenia może być różna, od światła do prawie całkowitego pokrycia. Lakier UV Spot Hi Build: Hi Build używa znacznie grubszej siatki niż zwykły lakier UV, dzięki czemu tekst lub obrazy są dumne z pozostałej części strony. To nie tylko czyni stronę bardziej ekscytującą wizualnie, ale także dodaje głębię tekstury do podświetlonych obszarów. Hi Build najlepiej nadaje się do odważnych napisów i kształtów, ze względów praktycznych jest często używany do plakatów, ulotek lub innych materiałów, które nie będą używane przez długi czas.

Pęknięcie zapachu: Przezroczysta powłoka, która może być nakładana na drukowane lub nie drukowane obszary strony, co uwalnia zapach.

Aromat uwalnia się dopiero po otarciu danego obszaru przez czytelnika. Po aktywacji, zapach może pozostać przez okres do roku po wydrukowaniu. Większość zapachów jest dostępna na zamówienie.

Jedwabna Laminat OPP: Lustrzana laminacja OPP Silk Silk zapewnia perłowe wykończenie, między matem a połyskiem.

Laminowanie zwiększa wyrazistość i kolor nadruku oraz wzmacnia wizualne oddziaływanie materiału. Nadaje się do większości materiałów papierowych i kartonowych. Laminowanie jedwabiu jest idealne do dodawania jakości do okładek książek lub broszur. Wytłaczanie: Wytłaczanie obrazu podnosi go z tła strony, zwracając uwagę na kluczowe aspekty projektu. Efekty tłoczenia mogą być dramatyczne same w sobie, ale w połączeniu z innymi technikami, takimi jak lakierowanie punktowe UV lub laminowanie matowe, mogą stworzyć jeszcze bardziej unikalne produkty.

Obszary wytłaczane są najlepiej zlokalizowane z dala od zagnieceń lub wykończeń na gotowym produkcie. Blokowanie folii: Blokowanie folią jest ekonomicznym sposobem na dodanie metalicznego koloru do powierzchni drukowanych produktów. Użycie folii może mieć dramatyczny wpływ zarówno na wygląd, jak i fakturę i często jest łączone z tłoczeniem w celu wzmocnienia tych właściwości. Folie do blokowania mogą również wykorzystywać folie pigmentowe, holograficzne i zabezpieczające, aby rozwinąć Twoje produkty drukowane. Wybór jednego lub kilku z tych specjalnych wykończeń może pomóc Twojemu zadrukowanemu materiałowi wyróżnić się z tłumu.

Podczas gdy bardziej standardowe laminowanie i lakierowanie matowe lub z połyskiem nadal działa, użycie bardziej dramatycznych wykończeń może mieć ogromny wpływ na wpływ i jakość materiału. Te ekscytujące wykończenia zapewnią, że ludzie będą zwracać uwagę na Twoje produkty.

Socialmedia

Warte uwagi

Jaka powinna być dobra wizytówka firmowa?

W dalszym ciągu – mimo ogromnego rozwoju technologicznego – podstawowym narzędziem budowania swojego biznesowego wizerunku okazuje się być wizytówka. Biznesmeni z krajów...