Te same lata, które dały początek ruchowi hipisowskiemu, politycznie naładowanym protestom i zespołowi The Beatles, dały również początek dyskursowi ekologicznemu w sferze politycznej. Zainicjowane przez senatora i wywołane przez masowy oddolny aktywizm, narodowe nauczanie o środowisku odbyło się 41 lat temu, 22 kwietnia 1970 r., a ekologizm został zepchnięty w polityczny niebyt.

Dzień 22 kwietnia wkrótce stał się znany jako Dzień Ziemi, dzień uznania i świadomości środowiska naturalnego, dzień, w którym staramy się marnować trochę mniej i przyczyniać się trochę bardziej do jego ochrony. A ponieważ zrównoważony rozwój jest szczególną troską dla nas tutaj w GotPrint, w tym siebie, myślałem, że podzielę się kilkoma, bardzo wykonalne wskazówki, jak pokazać własne uznanie dla naszego środowiska (oprócz przytulania drzew, oczywiście).

    Recykling - Większość z nas poddaje recyklingowi nasze puszki i szklane butelki, ale wiele innych materiałów w naszych domach nadaje się do recyklingu, w tym papier i prawie wszystkie rodzaje plastiku. Aby dowiedzieć się, czy dany plastik może być poddany recyklingowi, poszukaj kodu identyfikacyjnego na spodzie lub z boku. Oszczędzaj wodę. Większość odpadów wody w gospodarstwie domowym wynika z niewłaściwego podlewania trawników. Upewnij się, że podlewasz trawę, a nie chodnik, i kup beczkę na deszczówkę, aby gromadzić wodę deszczową. Posadź drzewo! Pomożesz zmniejszyć emisję gazów cieplarnianych i obniżyć koszty energii dla Twojego domu (więcej drzew = mniej energii zmarnowanej na klimatyzację). Nie tylko sprawisz, że Twoje miejskie mieszkanie będzie piękniejsze i bardziej zielone, ale także stworzysz naturalne siedlisko dla innych stworzeń. Jeździj na rowerze lub korzystaj z transportu publicznego. Zmień żarówki na CFL i kupuj energooszczędne urządzenia. Rób zakupy na lokalnym targu rolnym i wspieraj lokalną gospodarkę. Wykorzystuj ponownie wszystko, co tylko możesz. Wykorzystaj wyrzucony papier jako makulaturę i zamów materiały promocyjne z recyklingu w swojej ulubionej, przyjaznej dla recyklingu drukarni internetowej.
Aby pomóc Ci z ostatnią wskazówką, GotPrint oferuje papier z recyklingu dla prawie wszystkich produktów na naszej stronie internetowej. Nasz papier z recyklingu pochodzi z certyfikowanych systemów zrównoważonej produkcji i zawiera odzyskane włókna z obu pre- i postkonsumenckich źródeł. Ponadto używamy przyjaznych dla środowiska tuszy i rozpuszczalników na bazie soi, które emitują niewielkie ilości lotnych związków organicznych. Dowiedz się więcej o naszych przyjaznych dla środowiska opcjach tutaj. Razem możemy coś zmienić.
Jeśli masz kilka własnych wskazówek, którymi chciałbyś się podzielić, pamiętaj, aby zostawić komentarz poniżej.

Socialmedia

Warte uwagi

Jak przygotować copywritera do sukcesu

Średnio 8 na 10 osób czyta tylko nagłówek artykułu. Oznacza to, że masz tylko kilka sekund, aby przyciągnąć uwagę większości ludzi i przekazać im treść, zanim odejdą. Mając tylko...